O nas

O nas

Firma została założona w 1996 roku w Częstochowie i z przerwą wznowiła działalność w 2012 roku z lokalizacją w Krakowie. Zajmujemy się organizacją szkoleń w różnych dziedzinach.

Jednak szczególnie specjalizujemy się w zamówieniach publicznych. Organizujemy szkolenia ze zmian w Kodeksie Pracy, zmian wprowadzanych w ZUS. Zmiany w prawie dotyczące spraw administracyjnych takich jak: zmiany w zezwolenia na usuwanie drzew i krzewów oraz naliczanie administracyjnych kar także nie są nam obce. Prowadzimy również szkolenia z podstaw informatyki m.in z obsługi pakietu Office (Word, Excel, Outlook…)

Jesteśmy otwarci na nowe propozycję, jeśli interesuje Państwa jakiś temat, proszę się z nami kontaktować, spróbujemy sprostać wymaganiom i zorganizować szkolenie z danego tematu, z jak najlepszym trenerem. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi dostępnymi szkoleniami

Nasi trenerzy

ZUS, zmiany w zasiłkach: społecznych, chorobowych, macierzyńskich. Umowy cywilno prawne.

mgr Krystyna Ligorowska – Praktyk, prawnik, długoletni specjalista ds. ubezpieczeń społecznych.

Teresa Więckowska – Specjalistka ds. ubezpieczeń społecznych, praktyk, prawnik, długoletnia specjalistka.

Ochrona Środowiska w procesie inwestycyjnym

Irena Mazur – Absolwentka Uniwersytetu im. Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie; przez 27 lat pracowała w resorcie ochrony środowiska, w tym przez 20 lat na stanowisku Dyrektora Departamentu w Ministerstwie Środowiska m.in. Departamentu Ocen Oddziaływania na Środowisko; Biegły Ministra Ochrony Środowiska, Zasobów Naturalnych i Leśnictwa oraz Biegły Wojewody Mazowieckiego w zakresie sporządzania ocen oddziaływania na środowisko; wielokrotnie prowadziła szkolenia, seminaria i konferencje na tematy związane z ochroną środowiska, ze szczególnym uwzględnieniem zagadnienia ocen oddziaływania na środowisko.

Zamówienia publiczne

Krzysztof Mirski – Arbiter 1996-2007 trener praktyk

 

stat4u